Opinie

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
For security reasons we save the IP address 54.210.158.163.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
Michał
Zawiodłem się na konkurencji, kolega polecił mi cerkon i nie żałuje! Dziękuje.
Iwona
Dużym plusem Firmy jest poświęcenie klientowi bardzo dużo czasu i dostosowanie się do możliwości finansowych.Sympatyczna i co ważne profesjonalna obsługa, pomysłowość, szeroki asortyment produktów POLECAM???
Maria
Firma godna polecenia. Profesjonalna i miła obsługa z możliwością wykonania projektu dla indywidualnych potrzeb klienta skorzystałam. Szeroka paleta wzorów i kolorów płytek wysokiej jakości, a ceny przystępne. Gorąco polecam
Magda
Szefowa bardzo mi pomogła w wyborze płytek do mojej łazienki. Bardzo ciekawa koncepcja. Miła i fachowa obsługa. Wysoka jakość, ceny dla każdego.
Paweł
Szukając płytek zjeździłem całą okolicę. Nigdzie nie znalazłem takiej profesjonalnej załogi, która chciała mi pomóc jak w Cer Konie. Z całego serca polecam ten niepozorny salonik. Pełen profesjonalizm, duży wybór. Super!
wioletta petrus
polecam firmę fachowa porada i przystępne ceny
Paweł
Bardzo polecam firmę. Ten niepozorny salon płytek ma w sobie wielki potencjał. Profesjonalna obsługa, bardzo dobra jakość i czas realizacji zamówienia. Pomoc w urządzeniu łazienki! Nic dodać nic ująć. Stawiam ocenę celującą!
Nina
Firma Cer-Kon spełniła wszystkie moje oczekiwania. Pani projektant bardzo szybko wykonała wizualizację łazienki. Firma jest otwarta na wszelkie sugestie klienta, potrafi również zaproponować ciekawe rozwiązania. Polecam
Nina
Firma Cer-Kon spełniła moje wszystkie oczekiwania. Bardzo szybko Pani Projektant wykonała wizualizację łazienki. Firma jest otwarta na wszelkie sugestie Klienta, potrafi również zaproponować ciekawe rozwiązania. Polecam!!!!!!
Renata
Polecam, dobre ceny, Panie w salonie z dużą wiedzą uratowały moją łazienkę.
Kasia
Polecam firmę Cer-Kon. Panie przekonały mnie do siebie sposobem doradzania i poziomem wiedzy na temat estetyki i tego co sprawdzi się w mojej łazience. Ceny przystępne, warto się targować. Polecam wszystkim